LIGHTING / Candlesticks & Candelabras / Blekingeljusstakar 14654220

nr 1465 4220

Blekingeljusstakar

2 pcs, wood, painted. Height: 52-58,

2 st, trä, bemålade. Höjd: 52-58 cm

Condition: slitage, skador

700

SEK 300

Monday May 2 2022
at 20:42:02

2/5 20:37:02 1      Vinnande bud